Töltés

MIT KELL TUDNI RÓLUNK?

A Szallas.hu Magyarország piacvezető online szállásközvetítő vállalata. Büszkék vagyunk arra, hogy weboldalainkat, melyeket saját csapatunk fejleszt, évente mintegy 10 millió utazni vágyó keresi fel, és milliók utazási élményéhez járulhatunk hozzá. Közel 300 fős magyar, horvát, lengyel, cseh és román csapatunkkal közösen dolgozunk azért, hogy Közép-Európa legjobb szállásközvetítő vállalata legyünk.

SENIOR DEVOPS/SRE ENGINEER

MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

A Szallas.hu oldalt mi magunk fejlesztjük, és szükség van még egy csapattagra, aki segíti, támogatja a fejlesztői csapataink mindennapi munkáját. Hatalmas a látogatottságunk, évente mintegy 10 millió utazni vágyó keres és foglal nálunk szállást. A kihívás és a munka hihetetlenül izgalmas, pláne ha megismersz minket!

MIÉRT JÓ VELÜNK DOLGOZNI?

  • Mert jó csapat vagyunk! Van köztünk magányos farkas, csapatkapitány félék, minden jóban résztvevők és csendestársak, biztos, hogy megtalálod a helyed.
  • Mert tudjuk, hogy a munkán kívül is vannak céljaid, melyek elérésében mindig motiváló bérrel támogatunk.
  • Szakmai céljaid elérésében egyértelmű, hogy partnerekre találsz bennünk.
  • Az irodánkat nagyon szeretjük! Inspiráló, modern eszközök, csocsózunk, ha lazítani akarunk.

​NAPI FELADATAID:

  • automatizálási folyamatok megvalósítása a csapatok számára CI/CD fejlesztése, telepítése, kezelése és konfigurálása
  • release pipeline kialakítása, fenntartása
  • szoftver integrációk tervezése, fejlesztése és végrehajtása
  • a verziókezelő rendszerhez kapcsolódó feladatok elvégzése (mercurial, git)
  • szerverek üzemeltetése, üzemeltetési folyamatok automatizálása
  • a rendelkezésre állás, várakozási idő és a rendszer általános állapotának folyamatos figyelése és mérése, fejlesztése
  • általános meghibásodások azonosítása és a hibaelhárítás támogatása, self-healing mechanizmusok fejlesztése
  • rendszer alkalmazások frissítése, üzemeltetése (postgresql, php, redis stb.)
  • folyamatos együttműködés a fejlesztői csapatokkal

CSATLAKOZZ HOZZÁNK AMENNYIBEN

  • van tapasztalatod CI/CD folyamatok kialakításában és karbantartásában (TeamCity, GitLab, Jenkins stb.)
  • van minimum 3 éves tapasztalatod Cloud-Native konténerizációs technológiákkal (Docker, Kubernetes, stb.) és Linux üzemeltetés terén
  • van tapasztalatod IaC eszközök használatában (Ansible, SaltStack stb.)
  • van tapasztalatod rendszerek integrálásában (Mercurial-TeamCity-Upsource-JIRA)
  • ismersz és használsz server monitoring eszközöket (nagios xi, Prometheus, Grafana, zabbix stb.)
  • rendelkezel infrastruktúra tervezési és méretezési tapasztalattal
  • biztos hálózati ismereteid vannak
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezel
  • minőségi, precíz munkavégzés jellemez

​ÖRÜLÜNK HA

  • van fejlesztői tapasztalatod
  • van agilis szoftverfejlesztési tapasztalatod
  • nem okoz fejfájást a szakmai angol nyelv használata

​AMIKRE SZÁMÍTHASZ NÁLUNK

  • Folyamatos változás és fejlődés, kreatív munka, csupa izgalom
  • SZÉP kártya juttatásokra
  • Belső képzésekre, CDP képzésekre
  • Egészségbiztosítási csomaggal támogatjuk egészségedet
  • Kedvezményes banki szolgáltatásokat tudsz igénybe venni
  • Munkavállalói hűségprogram juttatásokra
  • Rendszeresen Home office lehetőségre
  • A munka mellett sok közös szórakozásra, összejövetelre és csapatépítőkre számíthatsz
  • És ami mindennél menőbb, hogy születésnapunkra plusz szabadság jár
Munkavégzés helye: Budapest / Miskolc
Terület: Budapest, Borsod-Abaúj-Zemplén megye